Першокласні продукти, родом з Великобританії

У 1996 році британська компанія International Hair Cosmetics Ltd. задумала, створила і запустила на ринок преміум бренд догляду за волоссям AFFINAGE® Salon Professional. Розпочавши свій шлях як лінія стійких фарб для волосся, бренд AFFINAGE® досить швидко розширив асортимент, охопивши відтінкові пігменти та модні кольорові тони, засоби для хімічної завивки, системи мелірування для спеціалістів, порошки для висвітлювання, шампуні, бальзами та засоби для укладки, створені у власній лабораторії досліджень і розробок AFFINAGE® в Італії. Команда на чолі з доктором Ніколя Саммером продовжує пошук нових рішень для створення неймовірних продуктів для догляду за волоссям, які стануть беззаперечними лідерами у своїй галузі.

Споживачі та фахівці перукарської справи по всьому світу із захопленням приймають ці унікальні продукти, створені під впливом новітніх технологій, завдяки чому AFFINAGE® є одним із найдинамічніших брендів догляду за волоссям у світі. Таке швидке зростання в першу чергу зумовлене прагненням досягнути подвійної цілі — створювати інноваційні продукти неперевершеної якості, спираючись на систему всебічної підготовки та навчання. У 2011 було представлено лінію класу Люкс ASP® як супутній товар бренду AFFINAGE® Salon Professional.

Сьогодні товари AFFINAGE® and ASP® продаються у більш, ніж 50 країнах із головними офісами та лабораторними базами у Великій Британії, США та Австралії. Наша місія — використовувати знання, дослідження, інновації та технології для створення високоякісних, безпечних, передових продуктів, які надихають професійних перукарів на пристрасну творчість і впевненість у своїх силах.