Наповнюйте натуральне і фарбоване волосся кольором з тонуючими масками HotShotz!

Просто нанесіть неймовірно живильну маску на волосся і отримайте дивовижний сяючий колір, неймовірну якість і відмінну укладку.

HotShotz - це:

 • Дивовижні результати всього за 3 хвилини
 • Яскравий і насичений колір волосся
 • Ідеальний відтінок
 • Додатковий догляд за волоссям завдяки маслу ши і маслу Аргани
 • Захист кольору за технологією Color Lock
 • Ніякого аміаку і перекису

Маски можна придбати у нашого партнера Lavka Kabani за цим посиланням.

Створюйте яскраві чуттєві відтінки волосся за допомогою системи COLOUR DYNAMICS!

Ультра живильний напівстійкого барвник, збагачений маслами арганового дерева і ши, допомагає фарбувати волосся як в яскраві електричні відтінки, так і ніжні пастельні.

COLOUR DYNAMICS - це:

 • Яскравий колір, який витримує миття голови від 6 до 10 разів
 • Унікальний напівперманентний барвник з фірмовою технологією DATEM PLUS, яка покращує проникнення штучного пігменту, забезпечуючи чудовий рівний відтінок
 • Оздоровлююча формула для натурального блиску, зміцнення і захисту волосся
 • Більше 90% природних інгредієнтів
 • Ніякого аміаку і перекису

31950328_10156200313101278_7845021601690

Як позбутися небажаної жовтизни?

Зберегти холодний відтінок світлого волосся завжди важко, але тільки якщо у Вас не має чудо-засобу Affinage Cool Blonde Illuminator. Він творить справжні дива з світлим волоссям, а працювати з ним одне задоволення - ви завжди маєте той відтінок, який вам потрібен, ні яких несподіваних кольорів. Живильна формула проти небажаної жовтизни з технологією DATEM залишає волосся м'яким, еластичним та яскравим. УФ-фільтр захищають колір від знебарвлення та вигоряння на сонці.

Нанесіть тонер Affinage Cool Blonde Illuminator на попередньо промите вологе волосся. Залиште його на 3-30 хвилин, постійно контролюючи колір. Коли досягнється бажаний колір, промийте волосся водою.

Для домашнього використання рекомендується використовувати шампунь та кондиціонер Affinage Cool Blonde. Це допоможе зберегти холодний відтінок значно довше.

FORM3D - новий і унікальний салонний сервіс, який дає можливість розпочати додатковий бізнес.

Створює прикореневій об'єм / змінює напрямок росту волосся / створює еластичну текстуру / формує і моделює стиль / має вирівнюваючий або підсилюючий ефект / триває 4 - 6 тижнів.

FORM3D створює універсальний вид, який триватиме довго. Унікальна 2-компонентна моделююча система розроблена так, щоб коригувати рух волосся, даючи вам можливість створювати образи, які будуть залишатися день у день.

Інноваційна цістеамінова формула з бамбуковим екстрактом максимізує еластичність, силу і стан волосся. Воно стає більш гладким, пишніше, сяючим і здоровим на 4-тижнів.

Наступне покоління захисту волосся від пошкоджень

 VITAPLEX система, що відтворює та відновлює природну структуру волосся. 

Революційна 3-х етапна біоміметична система, що дозволяє освітлювати і фарбувати без шкоди для цілісності волосся. Вона захищає волосся під час хімічного процесу, мінімізуючи пошкодження кутикули і покращуючи еластичність.

ПЕРЕВАГИ VITAPLEX

- Перебудовує природну структуру волосся
- Захищає від пошкодження та поломки під час фарбування та освітлення
- Підсилює колір і підвищує рівень освітлення
- Зменшує пошкодження кутикули
- Волосся виглядає і відчуває себе значно здоровішим