Масло ши (Каріте)

Натуральний інгредієнт, який отримують з горіхів дерева Ши, що росте в тропічному регіоні Західної Африки. Масло каріте широко використовується як засіб для зволоження і кондиціонування волосся і шкіри. Високий вміст вітамінів А, Е і F, а також жирних кислот сприяє ефективному омолодженню волосся. Масло каріте легко засвоюється і є чудовим природним антиоксидантом, забезпечуючи волоссю натуральний захист від ультрафіолету.

Екстракт баобабу

Екстракт, отриманий із м'якоті плодів баобаба, відомий своїми поживними і лікувальними властивостями. Багатий корисними властивостями для зволоження сухого волосся і шкіри голови, екстракт баобаба також містить антиоксиданти, необхідні для ефективної боротьби з вільними радикалами.

Екстракт фініка

Фінікова пальма - одне з найстаріших культивованих рослин, що вирощується людьми протягом тисяч років. Значний вміст цукрів, клітковини, протеїнів, вітамінів і мінералів робить екстракт фініка ідеальним засобом для додання тонусу і обсягу слабким і неживим волоссю.

Екстракт  гібіскуса

Цей натуральний квітковий екстракт, багатий фруктовими кислотами, чудово сприяє відновленню і харчуванню пошкоджених, схильних до стресу волосся, пом'якшуючи волосся і повертаючи їм обсяг і сяйво.

Екстракт африканського перцю

Сотні років тому ця рідкісна пряність цінувалася за свій екзотичний смак. Сьогодні екстракт африканського перцю відомий своїми антибактеріальними і в'яжучі властивості, які роблять його незамінним натуральним інгредієнтом для засобів проти лупи.

Екстракт червоного дерева

ей натуральний екстракт, одержуваний з кори червоного дерева, багатий змістом поліфенолів і відомий своїми антиоксидантними і тонізуючими властивостями. Екстракт червоного дерева чудово очищає волосся, будучи ідеальним природним детоксикантом.

Екстракт тамаринду

Вічнозелений тамаринд поширений в тропічній Африці. Основу екстракту становить плід цього дерева, що росте до 24 см в довжину. Це натуральний джерело фруктових кислот для вашого волосся, сприяє їх відновленню і захисту.

Екстракт вогняного тюльпана

Вогняний тюльпан відзначається африканськими знахарями як магічне рослина і символ життя. Екстракт отримують з самих квіток, і його присутність в сумішах підсилює властивості інших інгредієнтів. Також екстракт вогняного тюльпана є натуральним антиоксидантом з пом'якшувальною ефектом для вашого волосся і шкіри голови.

Екстракт папирусу

Вічнозелений очерет здавна шанувався як символ і джерело невичерпної молодості і сили давньоєгипетських богинь. Який отримують із стовбура рослини екстракт багатий лігніном, поліфенолами і природними антиоксидантами. Екстракт володіє неперевершеними зміцнюють і кондиціонуючими властивостями.

Вівсяні пептиди

Завдяки збалансованому вмісту амінокислот ці водорозчинні протеїни чудово сприяють омолодженню і відновленню волосся.

Арганова олія

У північній Африці багато поколінь використовували Арганова масло в догляді за шкірою і волоссям завдяки його високій живильній цінності і ефективним оздоровлюючим властивостям. Великий вміст Омега-масел і ненасичених жирних кислот, таких як ланолін і олеїн, робить Арганова масло незамінним терапевтичним засобом, що повертає сухим ламким волоссю їх природну красу, силу, м'якість і блиск.

Косметичні глини

Ці піноподібні глини традиційно використовувалися для очищення шкіри і волосся. Косметичні глини мають унікальну здатність абсорбувати воду, що робить їх незамінними для м'якої і ретельного очищення від різних забруднень волосся і шкіри голови

Екстракт зеленого чая

Цей екстракт відомий, перш за все, як чудовий антиоксидант, що сприяє боротьбі з руйнівним впливом вільних радикалів.

Екстракт вівсяного насіння

Овес багатий ліпідами, протеїнами і вітамінами (особливо групи В). Він використовується для кондиціонування, пом'якшення та заспокоєння подразненої і чутливої шкіри голови.

Екстракт морських водоростей

Багаті вітамінами, мінералами, протеїнами і амінокислотами, морські водорості використовуються як чудове натуральне зволожуючий засіб, що володіє також антиоксидантну і антибактеріальним ефектом.

Екстракт фіги

Фіга багата мінералами, вітамінами (груп В і С) і флавоноїди. Цей зволожуючий і кондиціонуючий антиоксидант зменшує біль роздратованою, пошкодженої і сухої шкіри голови.

Екстракт гранату

Ця заряжающая енергією освіжаюча добавка з антиоксидантними властивостями століттями використовується в традиційній медицині. Високий вміст мінералів, вітамінів (груп В і С) і поліфенолів забезпечує волоссю і шкірі голови чудовий захист від руйнівного впливу ультрафіолету і вільних радикалів.

Екстракт ройбушу

Ця рослина росте тільки на схилах Седарбергского гірського масиву в Південній Африці. Багато поколінь аборигенів використовували його для заспокоєння подразненої шкіри, завдяки його чудовим пом'якшувальною якостям.